Související zápas

1. SK Prostějov
ProstějovOlomouc
2:0(0 : 0)
ne 15. 10. 2023 15:00 @ Olympijská ul.-tráva, MSLŽ, 7. kolo
442_20231015_214113.jpg

Ženy: 1. SK Prostějov - SK Sigma Olomouc

MSŽL

1. SK Prostějov - SK Sigma Olomouc 2:0 (0:0)

Branky: 47. Suchánková, 87. Daňková

Sestava: Hrazdilová - Zahradníčková, Tichá, Vykopalová, Zapletalová - Halgašová, Suchánková, Keňová, Barešová - Oršelová, Daňková - Martinčíková, Milerová, Kopečková, Brančíková, Minxová, Vičarová

Do utkání vstupujeme aktivně a vytváříme si dvě velké šance. První končí na tyči a v druhé šanci z malého vápna přestřelujeme prázdnou branku. Soupeřky jsou oproti poslednímu vzájemnému zápasu daleko nebezpečnější a ještě v první půlce nastřelují břevno, poskakujicí míč na čáře následně chytá brankářka. Do druhé půle vstupujeme opět aktivně a tentokrát se nám již daří šanci proměnit. V průběhu druhého poločasu se hra začíná přiostřovat a je k vidění hodně nedovolených zákroků. Největší šanci soupeřek z přímého kopu kryje skvělým zákrokem Hrazdilová. Po krásné průnikové přihrávce Kopečkové přidává v závěru utkání gólovou pojistku Daňková.

Dnešní utkání se určitě nebude řadit mezi ty nejkoukatelnější, bylo spíše o bojovnosti než fotbalovosti, o to více si ale ceníme, že jsme utkání dotáhli do vítězného konce. V příštím týdnu máme volný los a následně se pojedem porvat o body do Zlína, kde bychom si chtěli spravit reputaci po posledním nepovedeném vzájemném utkání.

David Pekař