so 7. 10. 2023 10:00 @ Havřice, MSLŽ, 6. kolo

ŽENY: ČSK Uherský Brod - 1. SK Prostějov

MSŽL

ČSK Uherský Brod - 1. SK Prostějov 2:3 (1:3)

Branky: Suchánková 2x, Keňová

Sestava: Hrazdilová, Kopečková , Vykopalová, Zapletalová, Zahradníčková, Keňová, Halgašová, Suchánková, Daňková, Tichá, Tanenbergerová, Barešová, Martinčíková, Milerová

I přes těsný výsledek se jednalo o nejlepší výkon ze všech dosavadních utkání. Hned v první minutě se nám daří dávat po pěkné přímočaré akci branku. Bohužel posléze ihned inkasujeme. Následně jsme více na míči a diktujeme tempo hry. Zaslouženě si jdeme v prvním poločase za dvoubrankovým vedením, kdy se po individuálních akcích dvakrát prosazuje Suchánková. V druhém poločase si opět vytváříme řadu šancí, které se nám bohužel nedaří proměnit. V poslední minutě utkání pan rozhodčí nepochopitelně píská penaltu a domácí snižují na 2:3. To už je ale z utkání vše. Budu se opakovat, ale utkání mělo skončit větším brankovým rozdílem, v koncovce nás stále tlačí bota. Vyrázné zlepšení bylo ovšem vidět v kombinaci a přechodu do útoku. Musím všechny holky pochválit za nasazení a chuť pracovat během celého zápasu. Na výkon budeme chtít navázat v dalším kole, kdy přivítáme v hanáckém derby Sigmu Olomouc.