Související zápas

1. SK Prostějov
VyškovProstějov
2:6(0 : 3)
so 30. 9. 2023 15:00 @ SA Vyškov-tráva, MSLŽ, 5. kolo
404_20231002_134038.jpg

ŽENY: MFK Vyškov - 1. SK Prostějov

MSLŽ

MFK Vyškov - 1. SK Prostějov 2:6 (0:3)

Branky: 10. Oršelová, 33. 69. 89. Daňková, 45. Kopečková, 63. Suchánková

Sestava: Vajdová - Tanenbergerová, Vykopalová, Koudelková, Zapletalová - Zahradníčková, Suchánková, Kopečková, Milerová - Oršelová, Barešová - Daňková, Martinčíková, Vičarová, Halgašová, Tichá

Dnešní utkání bylo upřímně hráno v tragických podmínkách. Kvalita hřiště byla příšerná plus přičteme neustálé podávání míčů. Z čištého herního času se hrálo sotva hodinu, protože hráčky neustále běhaly několik metrů pro míče za lajnu, dokola a dokola… Nemění to ovšem nic na tom, že většinu akcí řešíme zbrkle a místo jednoduchého a hlavně logického řešení se snažíme nakopávat míče dopředu na nikoho. Některé akce se nám sice daří dohrávat do gólu, ale zbytečně si komplikujeme zápas. Neustále se s snažíme střílet z pozic, kde nemáme absolutně šanci na úspěch a celkově vše řešíme totálně alibisticky.

Soupeřky dokonce vracíme do hry během 2. poločasu, kdy máme totální 5 minutový výpadek a dostáváme 2 góly. Pozitivem je rychlá reakce na změnu skóre, kdy naopak zase odskakujeme a zápas překlápíme na svou stranu. Dnešní zápas byl bohužel nekoukatelný a hodně ovlivněný terénem, ovšem takové zápasy bychom měli zvládat daleko větším brankovým rozdílem.

David Pekař