ne 10. 9. 2023 11:00 @ Těšetice, tráva, MSLŽ, 2. kolo

ŽENY: SK Sigma Olomouc B - 1. SK Prostějov

SK Sigma Olomouc B - 1. SK Prostějov 1:3 (0:1)

Branky: 7. Daňková, 66. Keňová, 88. Oršelová

Sestava: Hrazdilová - Tanenbergerová, Tichá, Vykopalová, Zapletalová - Keňová, Suchánková, Kopečková, Halgašová - Maříková, Daňková

Střídání: Vajdová, Brančíková, Martinčíková, Zahradníčková, Barešová, Oršelová, Koudelková

Do zápasu vstupujeme aktivně a jsme po pěkné kombinaci odměněni rychlou úvodní brankou. Během celého prvního poločasu si vytváříme další vyložené šance, ale bohužel je neproměňujeme. Jako trenéra mě těší, že si dokážeme vytvořit opravdu velké množství šancí, ale v jejich samotném proměňování nás zatím tlačí bota. Druhý poločas pokračujeme ve velice dobrém týmovém výkonu. Ojedinělou individuální akci soupeřek přes střed hřiště likviduje skvělým zákrokem brankářka Hrazdilová. Utkání se nám nakonec daří zlomit po hodině hry, kdy přidáváme druhý gól. Kosmetická úprava skóre na 3:1 v posledních minutách znamená zvládnuté hanácké derby a další tři body do tabulky. Na co se musíme zaměřit v tréninku je zakončování akcí, protože výsledek 3:1 úplně neodpovídá obrazu celého utkání a pokud budeme chtít uspět proti favoritkám soutěže ze Zlína, budeme muset být daleko efektivnější.