Související zápas

1. SK Prostějov
ProstějovMFK Vyškov a.s.
0:1(0 : 0)
st 17. 4. 2024 16:30 @ HFK Olomouc, Staškova, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 23. kolo
114_20240419_141357.png
719_20240416_090115.jpg

Muže čeká další soupeř z popředí tabulky

Další celek ze samotné špice tabulky čeká ve 23. kole náš "A" tým

Jednoho z favoritů na přímý postup mezi domácí elitu přivítají ve 23. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY fotbalisté 1. SK Prostějov. Do Holice dorazí MFK Vyškov, který drží v tabulce druhé místo se ztrátou pouhých dvou bodů na vedoucí pražskou Duklu. Začátek je ve středu v 16.30 hodin.

„Vyškov má opravdu kvalitní hráče především v útoku, je velice silný. Čeká nás další těžký soupeř z popředí tabulky. Na druhé straně ale dostává poměrně dost gólů, nějaké okénka se tam najdou. Musíme hrát trpělivě a čekat na svoji šanci,“ očekává náročný zápas prostějovský trenér Radim Kučera.

V minulém utkání Vyškov dosáhl na první jarní vítězství. V předchozích pěti zápasech získal jen dva body, před duelem na Hané ale dokázal zabrat. „Dalo se to čekat, protože kádr mají opravdu kvalitní. Vítězství je určitě povzbudilo, protože neměli výsledky, které by si přáli. Na druhou stranu je může úspěch uspokojit. To uvidíme až na hřišti,“ říká Kučera.

V minulé sezoně a v podzimní části Vyškov skládal pravidelně sestavu především z cizinců, na jaře dostávají větší prostor i domácí fotbalisté jako David Němeček, Lukáš Lahodný nebo Patrik Schön. „Je to více promíchané, projevilo se to i v rozestavení obrany. Jednou hráli trojku, jindy ve čtyřech vzadu. Musíme se na to připravit,“ všímá si některých změn ve hře Vyškova Kučera.

Nejbližší prostějovský soupeř v zimní pauze výrazně obměnil sestavu, ta nová se chvíli hledala a chytla se až s Chrudimí. „Doufám, že to bude odrazový můstek do nové epizody týmu. Věřím, že body potvrdíme v dalších zápasech,“ uvedl před duelem 23. kola vyškovský kouč Jan Kameník.

Utkání 23.kola FNL má výkop na stadionu v Olomouci - Holici naplánováno na 16:30, tipovat výsledek můžete u TIPSPORT.CZ ZDE a pakliže nemáte možnost sledovat utkání přímo na stadionu bude pro Vás připraven STREAM z utkání díky SPORTTOTAL.CZ