Související zápas

1. SK Prostějov
Dukla PrahaProstějov
3:2(1 : 1)
ne 12. 5. 2024 17:00 @ Juliska, Praha 6, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 28. kolo
114_20240419_141357.png
770_20240511_170142.jpg

Na Duklu pro dobrý výsledek

Na Duklu pojedeme pro dobrý výsledek a třeba překvapit


Nejtěžšího možného soupeře vyzvou ve 28. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY fotbalisté 1. SK Prostějov. V neděli se od 17 hodin představí na půdě pražské Dukly, která může v předstihu oslavit přímý postup do nejvyšší soutěže.

„Dukla je lídr soutěže, má výborný tým, ale také nějaké body ztratila. Prohrála s Příbramí nebo se Sigmou. Opravdu si myslím, že v extrémně vyrovnané soutěži je možné všechno,“ nebojí se těžkého protivníka kouč prostějovského výběru Radim Kučera, který věří, že jeho svěřenci v Praze budou usilovat o prodloužení úspěšné série z poslední doby. „Neříkám, že jedeme vyhrát, ale chceme se porvat o dobrý výsledek. Když bude bodový, bude to pecka,“ přiblížil své pocity před utkáním kouč eskáčka.

Fotbalisté v posledních třech kolech získali sedm bodů, k posunu v tabulce to přesto, díky výsledkům ostatních týmů, zatím nevedlo. I tak je v kabině bojovná nálada, která může hrát ve zbývajících kolech velkou roli.

„Dostali jsme se z velmi nepříjemné zóny postupně nahoru. Týmy, které na tom byly lépe, se dostávají dolů a situace je pro ně možná těžší, než pro nás. Věřím, že to, jak tým v posledních zápasech působí, nám pomůže a poslední tři kola zvládneme,“ přeje si Kučera.

Utkání 28.kola FNL má výkop naplánováno na 17:00, tipovat výsledek můžete u TIPSPORT.CZ ZDE a pakliže nemáte možnost sledovat utkání přímo na stadionu bude pro Vás připraven STREAM z utkání díky SPORTTOTAL.CZ