114_20240419_141357.png
65_20230306_150017.jpeg

U12: Soustředění v Praze

.

V minulém týdnu jsme absolvovali čtyřdenní soustředění v Praze, kde jsme odehráli tři přátelská utkání. Dvě utkání proti týmům Tempo Praha a Xaverov jsme odehráli ve formátu 7+1, což je pro nás nezvyklý formát a poslední utkání proti ženskému výběru U13 SK Slavie Praha jsme odehráli v našem obvyklém formátu 8+1. 

Tempo Praha - 1. SK Prostějov  10 : 2

Nejprve nám sice v prvním utkání chvíli trvalo, než jsme si zvykli na velikost hřiště a tempo hry, ale druhá polovina utkání již snesla přísnější měřítko. 

Xaverov - 1. SK Prostějov  6 : 3

V druhém utkání jsme úspěšně navázali na povedený druhý poločas z prvního utkání a dařilo se nám i střelecky. Bohužel ve zbytku utkání jsme polevili a nechali soupeře snadno otočit průběh z 3:0 na 6:3. 

SK Slavia Praha WU13 - 1. SK Prostějov  2 : 0

V posledním utkání jsme museli přesedlat z odlišného formátu na náš běžný a odehráli jsme vyrovnané utkání s o rok starším ženským výběrem. 

Během soustředění jsme ve volném čase navštívili plavecký bazén, trampolíny v jumpparku, a v sobotu jsme odpoledne si prohlédli muzeum na stadioně Eden, kde hraje svá domácí utkání SK Slavia Praha. Večer jsme navštívili domácí utkání AC Sparta Praha vs Teplice. V našem kádru jsme měli opět několik nových tváří, ale myslím že se nám podařilo sladit tým tak, aby poctivě pracoval a snažil se fungovat týmově. Všechny kluky a holky v našem týmu musím pochválit, že zvládli jak nelehká utkání s kvalitními soupeři, tak i časově náročné přesuny MHD po Praze.

Viktor Holešinský