ne 30. 4. 2023 14:00 @ Za Místním nádražím-tráva, MSDŽ - B, 14. kolo

ŽENY: 1. SK Prostějov - FK Holešovské holky

MSDŽ - B

1. SK Prostějov - FK Holešovské holky 2:2 (1:2)

Branky: 41. Suchánková, 52. Kopečková

Sestava: Hrazdilová N. - Tanenbergerová, Suchánková, Koudelková, Zapletalová - Maříková, Kopečková, Pitáková, Oršelová - Daňková, Zahradníčková - Krčová, Chlupová, Vyhlídalová, Brančíková, Ležanská

Od začátku máme v útkání více míč na kopačkách, vytváříme si i první větší šance ovšem do vedení 0:2 z našeho pohledu se dostává soupeř. Holky to ale nezabalí a do poločasu dokáží po individuální akci Suchánkové snížit na 1:2. Ve druhém poločase nastřelíme několikrát břevno, další slibné šance nedohrajeme a proto si z tohoto utkání odvážíme jen jeden bod. Před hráčkami je potřeba smeknout za výkon v celém utkání, kdy jsme lepším týmem a všechny hráčky nechají na hřišti všechny síly. Dnes to bohužel nestačilo na výhru, ale pokud budeme takto poctivě přistupovat ke všem zápasům, tak holky fotbal odmění lepšími výsledky.