Ženy: 1. SK Prostějov - SK Líšeň juniorky

Přípravné utkání

1. SK Prostějov - SK Líšeň (juniorky)  2:3 (1:3)

Sestava: Hrazdilová N. - Zapletalová, Koudelková, Tanenbergerová, Vičarová - Zahradníčková, Maříková, Pitáková, Suchánková - Daňková, Kopečková - Brančíková, Hrazdilová P., Ležanská, Barešová, Krčová, Milerová, Oršelová

Branky: 32. Suchánková, 71. Brančíková

Utkání jsme začali trochu zaskočeně. Hráčky juniorek byli agresivní a vysoko napadaly. Úvodní tlak přežijeme a sami se dostáváme do hry. Bohužel nezvládáme brejkové situace a když k tomu přidáme snížené sebevědomí po rychlých brankách, tak soupeř odskakuje na vedení 0:3. Po skvělém sólu Suchánkové se nám povede do poločasu snížit na 1:3. Ve druhém poločase se hraje uprostřed hřiště. My neproměníme velkou šanci do prázdné brány za stavu 1:3 a do konce utkání se nám již povede jen snížit po dobré akci Brančíkové na 2:3. Za týden nás čeká první mistrovské utkání a pevně věříme že jarní část sezóny začneme vítězně.