so 22. 4. 2023 16:00 @ Provodov, MSDŽ - B, 13. kolo

ŽENY: SK Březůvky - 1. SK Prostějov ženy

MSDŽ-B

SK Březůvky - 1. SK Prostějov 6:2 (4:1)

Branky: 19. Daňková, 74. Maříková

Sestava: Hrazdilová - Barešová, Zapletalová, Tanenbergerová, Vičarová - Oršelová, Suchánková, Pitáková, Zahradníčková - Kopečková, Daňková - Maříková, Halgašová, Brančíková, Ležanská

Z naší strany bez pohybu, bez důrazu, bez komunikace. Nezvládaly jsme zachytávat soupeřovi brejky. Po jiném rozestavění jsme se dostaly zpět do hry. Soupeře jsme tlačily na jejich půli, bohužel kromě jedné branky jsme nedokázaly nic proměnit. Do druhého poločasu jsme nastoupily s tím, že chceme výsledek obrátit, holky byly více na míči a bojovaly. I tak nám soupeřky vstřelily další dva góly a my už dokázaly pouze snížit stav na 6:2. Proti nám byl i výkon rozhodčího, který nedokázal hru ukočírovat a ještě nás odměnil červenou kartou. Za druhý poločas chci holky pochválit, nenechaly soupeřkám nic zadarmo.